Bezděkov – Chudenice 2 : 0 / 0:0 /

Chladné nedělní odpoledne v Bezděkově působilo jako předzvěst chladu v naší  kabině po utkání. Nastupovali jsme sice jako papíroví favorité, konečný výsledek však vyzněl ve prospěch domácích na základě velmi dobrého výkonu v poslední čtvrthodině utkání.  První poločas byl náš. Domácí se za celou půli zmohli jen na dva kontry, ty však byly značně nebezpečné. Herní převaha s držením míče i množstvím neproměněných šancí, to už je takový náš prvopoločasový kolorit. Pokud i nadále nebudeme proměňovat nabídnuté možnosti, fotbalový bůh nás bude trestat stejně, jako tentokrát. Do velmi dobrých příležitostí se dostávali postupně bratři Soupírové, Petr Kadlec a krásnou střelou ze střední vzdálenosti i Martin Ježek, nepřesnost v míření ale byla i  tentokrát velkou bolestí. Kdybychom vedli o přestávce 3:1, nikdo z přítomných na hřišti by neměl námitky. Ovšem druhá půle i přes velké odhodlání po poradě v kabině přinesla velký herní propad. S příchodem Martina Bohatého domácí tým získal „mozek“ všech protiakcí a jmenovaný hráč nakonec také po našich hrubých chybách rozhodl. Na první gól nahrál přesným rohovým kopem / i když do prostoru, který by měl náš brankář suverénně vykrývat /, druhou branku přesným lobem  sám vstřelil. Nutno dodat, že v 90. minutě a po neskutečné minele Vaška Fremutha. Jinak průběh v druhé části hry ovlivnila také naše velká nesouhra a kombinační neschopnost našeho týmu… Soupeř svojí tvrdostí dával našim hráčům dost možností k rozehrávání přímých i nepřímých kopů, to co ale s rozehrávkou postupně prováděli  Petr Žák, Martin Ježek nebo Honza Soupír, to už hraničilo s paskvilem. Nepochopitelné odevzdávky míčů nás dostávaly pod stále větší tlak, který nakonec znamenal naší první letošní prohru.  Stínem utkání bylo zranění Kuby Soupíra, ve 40. minutě jej nevybíravým způsobem na polovině hřiště atakoval zezadu  domácí záložník Tuček a přivodil mu velmi bolestivé zranění kotníku. Vyšetření v nemocnice však odhalilo „pouze“ těžký výron, takže po měsíci rekonvalescence by mohl Jakub znovu nasadit. Jeho výkon nám v druhé půli dost chyběl.

Možná by utkání slušela více remíza, protože za výkon v první půli bychom si jí určitě zasloužili. Ale prohráli jsme, tak je třeba tento fakt přijmout a poučit se . Už toho fotbalového bůžka urážíme dost dlouho.