Chudenice – Svéradice B 4 : 1 / 3:0 /

Oprava za Mochtín se zdařila. O jasné výhře rozhodl první poločas, který kvalitou hry překonal ten druhý. I díky dvěma jasným penaltám ve 27. a 40. minutě / obě byly po faulu na Pavla Vachtla / . S přehledem je  do stejného „vinglu“ proměnil Honzík Soupír. Penaltám však předcházela velmi pohledná křídelní  akce, kterou si ve 13. minutě sám  založil a po ideální přihrávce od Vachtla  také zakončil Martin Stryczek. Domácí už od začátku naznačili,  že v příjemné sluneční náladě jim bude týmová práce  šlapat. Hezkou střelou se už po pár sekundách hry připomněl Martin Ježek. Soupeř však ke kvalitě utkání rovněž přispěl svým výkonem. Jeho výpady na naší půli nebyly tak časté,  o to však nebezpečnější. Dvakrát musel v první půlhodinovce předvést své vrcholné zákroky Petr Bejm, který tentokrát vystřídal „nalomeného“ Marka Lucáka. Přesto lze s jistotou konstatovat, že vyhrát půli 3:0 jsme si opravdu zasloužili. Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, než by kdo  čekal. Snad to bylo uspokojením z dosavadního vývoje zápasu, nebo se v kabině rozležela únava / protože se opravdu málo trénuje !!! /. Svéradičtí se hned v úvodu nadechli k náporu a korunovali jej úspěšnou trefou po brejku a kličce brankáři  už v 52. minutě. Nebýt toho, že se o tři minuty později výborně uvolnil Honza Soupír a završením svého dalšího hattricku přispěl k opětovnému tříbrankovému vedení, mohlo to vypadat všelijak.  Tento rychlý sled dvou branek byl však posledním vzrušením, utkání se potom totiž jen povinně  dohrávalo, ovšem značně kouskovaně, rozhodčí se ujal hlavní role a pískal a pískal, snad i špatné kličky… Soupeř se s porážkou vyrovnával po svém, hovoří o tom poměr žlutých karet /1:6 /, neoceněné fauly nepočítaje.

Za týden jedeme na Rudu, je tam jedno z nejhezčích hřišť v okrese, tak si jen přejme, ať se vydaří počasí  i naše hra. Moc dobře si uvědomujeme, že na pěkných rovných hřištích letos tápeme…