Přípravné utkání : Chudenice – Lužany 3 : 5 /3:2/

Ani druhá příprava na jaro nepřesvědčila.  Hlavně druhý poločas, který jsme 0:3 prohráli. Výmluvy na marodku nebo na časté střídaní postů neobstojí,  rozhodly hrubé individuální chyby, nesehranost , blbá nálada  na hřišti  v momentě, kdy soupeř otáčí výsledek, atd. Předpoklad, že čtyřdenní soustředění utuží partu se zatím nenaplňuje, komunikace mezi hráči  v průběhu zápasu by se chvílema  nedala vysílat ani po desáté hodině večerní.  Dva týdny před 1. jarním mistrákem, který má odstartovat naší cestu za postupem,  jde o  výrazné varování a pokyn pro jednotlivé hráče, zamyslet se  nad svým přístupem ke hře a ke kolektivu. Doufejme, že není tak pozdě jak se zdá.
Soupeř šel do vedení  poměrně brzy pěkně zahraným trestňákem z dvaceti metrů. Náš tým zareagoval dobře, během čtvrthodiny jsme vedli 3:1, dvě branky dal Jan Soupír, třetí přidal jeho bratr Jakub. Soupeř do poločasu snížil, když využil hrubého nedorozumění mezi brankářem a stoperskou dvojicí.  Po změně stran došlo k několikanásobnému střídání  a koncepce brejkové hry byla v troskách. Soupeř naopak taktikou rychlých protiútoků vyvolal značné množství zmatků v naší tápající  defenzivě, z toho vznikaly další obranné chyby jednotlivců, které byly potrestány.  Opticky bylo utkání po celou dobu herně vyrovnané, produktivita se vytratila jen z kopaček našich hráčů, protože několik slibných dobře vypracovaných šancí bylo řešeno velmi nepřesně. Dokonce jsme neproměnili ani pokutový kop / Asztaloš / a tak  varovný výsledek druhé půle nás opět odkázal do role poražených.

Poslední přípravné utkání se hraje opět na Jalovčí, tentokrát s týmem Měcholupy A. Pravděpodobný termín je s ohledem na sobotní brigádu dohodnut na neděli, podléhá ale ještě schválení soupeřem, takže čas bude upřesněn  v průběhu týdne.

Sestava :   Bejm – Duchoň, Hodan, Asztaloš, Göttinger O., – Soupír Jakub,  Ježek, Ledvina, Zoubek – Vachtl, Soupír Jan

Střídali hokejově :   Rupert, P. Kadlec, Göttinger K., Stelzer