Chudenice – Plánice 7 : 0 / 4:0 /

Utkání s Plánicí se dá bez nadsázky nazvat  „Rupovo zápas“. Honza Rupert se svým výkonem a hattrickem výrazně zasadil o vysoké skóre, na hodnotě mu neubírá ani fakt, že soupeř po problémech se sestavou nastoupil pouze s devíti hráči  a podal velmi sympatický bojovný výkon.
První Rupíkovo branka padla hned v úvodní minutě utkání, když střelec prošel levým křídelním prostorem a uklidil míč mezi brankáře a tyčku. Když už ve třetí minutě  přidal další gól po nezištné přihrávce od Kubíka Stelzera   Jakub Supír,  bylo zcela jasno, že dnes o body nepřijdeme.  Další dvě příležitosti v podání Kuby Soupíra  a Honzy Ruperta volaly po brance hodně hlasitě, v prvním případě však byl proti dobře postavený brankář, v druhém nepřesnost střelby – vysoko nad. Dobývání soupeřovo branky vyšlo ve 20.‘, Maty se nemohl dívat na bezmocnost v zakončování a tak vystřelil propagační dálkovku, po které se míč odrazil od tyče do brankáře a do brány – 3:0. Než ve 39.‘ přidal Kuba Soupír další gól /4:0/, stačili jsme dvakrát napálit tyč. Napřed Honzík Soupír  tvrdou levačkou, pak po rohu Mates hlavou. Gólu na 4:0 předcházela ideální kolmice od Drahoše, který opět ukázal, že mu na jaře role nahrávače sluší.  Ve 40.‘ se diváci dočkali i prvního náznaku aktivity soupeře, se střelou ale Marek neměl problém.  Drahoš pak těsně před koncem jednoznačného poločasu prověřil  střelou do šibenice pozornost hostujícího brankáře.
Po změně stran začali hrát i hosté. Zřejmě si uvědomili, že úporné bránění stejně nepovede k dobrému výsledku a tak přidali na ofenzívě. Začali i v devíti dobře kombinovat, byli dostatečně aktivní směrem dopředu, k čemuž jim velmi napomohla i určitá chvilková apatie, která na náš spokojený tým sedla. Hra se zase obrátila v náš prospěch až po dvou důrazných varováních na hrotu operujícího Vaška Opla, Marek jen s obtížemi uchoval čisté konto. A tak v 70. minutě mohl Rup přidat další branku, po narážečce s Matesem  uklidil mičudu levačkou k tyči – 5:0. V 81.‘ se na hrotu  našeho  útoku  nějakým záhadným způsobem  objevil Stenly Hodan a tentokrát i skóroval podstřelením vybíhajícího brankáře. Ten  se mu za gól  „odměnil“ důkladnou projížděčkou . Naštěstí vše dopadlo dobře a Stan byl po ošetření  opět připraven dokázat, že má ještě dost sil na dvojroli  stoper – střední útočník. Poslední gól utkaní nedal nikdo jiný než Honza Rupert, v 90.minutě zúročil Hodanovu zpětnou přihrávku do druhé vlny a nekompromisně procedil vše před sebou  7:0.
Utkání s Plánicí bylo hodně emotivní  pro Vaška Fremutha, který se po třech měsících půstu / díky Masopůstu / opět dostavil na své stoperské místo aby se ujistil, že mu felčaři koleno vycentrovali správně. I když herní pauza byla na jeho hře znatelně vidět, nechyběla mu potřebná dávka chuti a zápalu pro hru, kterou dokázal motivovat  ostatní spoluhráče. Cit pro hru a přehled v rozehrávce se určitě dostaví s přibývajícími zápasy, my  mu hlavně  přejeme, ať je to co nejdřív.