Chudenice – Dlouhá Ves 2 : 1 / 1:1 /

Byla to bitva se vším všudy od začátku do konce. Hodně emocí, ale především pohledný fotbal  podstatně vyšší úrovně, než minulý týden v Měcholupech. Dlouhá Ves  před utkáním okupovala v tabulce druhé místo, my  rovněž, ale to od konce, takže se zdálo, že karty jsou předem rozdány. Příjemné slunečné počasí přilákalo množství diváků, kteří mohli sledovat, jak jsou chudeničtí Jánošíci  od začátku připraveni nedávat favoritům nic zadarmo. Terén, na který  si soupeř dost těžko přivykal, samozřejmě také sehrál svoji roli, náš tým, na takovéto podmínky zvyklý, hrál svoji nakopávanou  nátlakovku a ta přinesla ovoce již ve 25.´, kdy se tradičním průnikem středem přes stopera prosadil poprvé v utkání Honza Soupír. Zaskočenému soupeři pár minut trvalo, než dokázal strávit průběh utkání, pak však hra dostala opět útočnou tvář, která po sérii šancí na obou stranách vyvrcholila vyrovnávací brankou. Po pravé straně se přes Lukyho probil dravý útočník a Marek byl bezmocný.  Poločasová remíza byla spravedlivá, stejně jako by byl vzhledem k předváděné hře spravedlivý i konečný remízový stav, nám se však v nastaveném čase hodně zadařilo, Honza svým druhým gólem posunul náš tým o dvě místa v tabulce výš. Opět brejk jako řemen, navíc s kličkou brankáři  – 2:1. Velkým přínosem byl výkon Filipa Bláhy ve středu zálohy, svým nasazením a přehledem napomohl k dosažení skvělého výsledku největší měrou.
Příští utkání zajíždíme na půdu neznámého pro nás soupeře – do Malého Boru.  Papírově jsme opět outsideři, kdo ale může při našich herních výkyvech předpovědět, jak to bude v neděli večer doopravdy vypadat …!!!