Chudenice – Svéradice B 5 : 4 / 2:2 /

V posledním utkání sezony jsme se setkali s týmem, který jsme v létě doprovázeli na postupové cestě do okresu. Takže „starý známý“ z minulé sezony. Bilance s ním je za uplynulé sezony poměrně vyrovnaná a více než vyrovnaný byl i průběh tohoto našeho posledního měření sil. Výsledek se tvořil díky chybám v obranných činnostech  a podle jeho výše je zřejmý, že chyb na obou stranách nebylo málo. Do vedení jsme šli po střele Honzy Ruperta už ve 2. minutě. V 10.´ soupeř srovnal a v 35.´ šel do vedení. Že však v průběhu utkání branka vždy nakopla prohrávající tým, naši za čtyři minuty opět srovnali stav, trefil se Maty Ježek. Oči a nervy drásající fotbal proto neměl v poločase jasného favorita. Hned po změně stran nastřelil Honza Soupír z trestňáku jen břevno a z protiútoku se hosté ve 48.´znovu dostali do vedení – po nespolupráci naší obrany. Tentokrát na sebe odpověď z naší strany nechala čekat hodně dlouho, z našeho tlaku přicházely sice velké šance, jenže hostující brankář byl v těchto fázích hry nepřekonatelný.  Až v 81.´se zadařilo Jendovi Soupírovi rozšířit svoji podzimní brankovou bilanci, využil rovněž hrubého zaváhání stoperů a prostřelil výborného Soukupa na 3:3.  Hosté reagovali poměrně rychlým kontrem, další chyba naší defenzívy a bylo to zase o gól – 3:4. Houpačkový souboj vrcholil.  Začínala se nabízet otázka, kdo se zhoupne lépe, kdo bude večer zapíjet na dokopné radost a kdo žal. Vše nakonec rozhodlo výborné taktické střídání, kdy naši trenéři vyslali na hřiště žolíka jménem Luky Zoubek. Ten pak  za  pět minut svého pobytu na place dokázal posunout tým  k vítězství. Nejprve aktivním únikem po levé straně vyrobil rohový kop, ze kterého v 89.´srovnával Ventýl na 4:4, o tři minuty později, v nastaveném čase po  našem posledním rohovém kopu  pozimní části procedil s přehledem vše. co mu mezi velkým vápnem a brankovou čárou stálo v cestě / a že toho tam bylo / a zapsal se do chudenické fotbalové historie svým prvním mistrákovým gólem – a hned tak důležitým. Gratulace je na místě.
Závěr podzimu nám tedy vyšel dokonale. Poslední tři utkání přinesla devět bodů a vyčarovala deváté místo v tabulce. O tom se nám po zápase v Měcholupech ani nezdálo. Někdo by řekl, škoda, že soutěž dospěla do poločasové přestávky v momentě, kdy se začíná dařit. Ale všechno zlé je k něčemu dobré. Třeba k tomu, aby si všichni hráči zaslouženě odpočinuli a vyléčili šrámy a bebíčka.  Hoši, děkujem !!!