Chudenice – Luby B 3 : 1 / 2:0 /

Již před sezonou bylo známo, že při čtrnácti účastnících soutěže  končí strach z případného sestupu až  ziskem 33 bodů. Poslední domácí utkání mělo tudíž silný náboj,  jelikož soupeř na nás dvě kola před koncem ztrácel pouhé čtyři body. Naši hráči však neponechali nic náhodě, od samého začátku přistoupili k utkání zodpovědně  / až na Lukáše Zoubka / a po půlhodině hry vedli brankami Honzy Soupíra a Pavla Vachtla již 2:0. Několik posledních utkání sezony nám již  tradičně vychází podle představ, hra vypadá učesaně a hráčům jejich posty nějak lépe sedí. Například  celoživotně ofenzivně založený Míra Osvald odvádí na místě pravého obránce hodně dobrou práci, Pavel Vachtl se střelecky stále jistěji prosazuje a velká proměna se udála i ve výkonnosti Oty Göttingera, který hlavně v druhém poločase naznačil, co všechno o něm díky jeho nevyzpytatelné povaze po stránce fotbalové ještě nevíme. Pokud mu tato forma vydrží dlouhodobě, může se brzy zařadit  k lídrům chudenického týmu. V druhé půli převaha domacích na hřišti dominovala, přesto to byli hosté, kteří dokázali vnést do utkání napětí vstřelením kontaktního gólu. Naštěstí  máme v týmu rozjetou mašinu Vachtla, který po třech minutách nekompromisně uzavřel skóre po hezké týmové  křídelní akci.

K poslednímu utkání soutěžního ročníku se zajíždí v sobotu na hřiště neoblíbeného soupeře – do Železné Rudy. Body z tohoto hřiště již nejsou pro udržení nezbytné, byly by ale vzhledem k „nervózní“ minulosti vzájemných utkání hodně příjemné.