Měcholupy – Chudenice 5 : 3 / 4:2 /

V dalším kole jsme zajížděli na horkou půdu do Měcholup. Domácí se pro tento rok netají s velkými ambicemi na přední příčky, byli tedy i velkým favoritem utkání. Naši hráči přesto začali bez respektu a do první šance se už v páté minutě dostal průbojný Honza  Soupír. Když však ani natřikrát opakovanými přízemními střelami v rozmezí několika sekund  nepřekonal  domácího čapana, bylo jisté že trest musí přijít. A byl to trest krutý, ve 30. minutě jsme už prohrávali 0:4 a tým byl na ručník. Podpis pod výsledkem udělal celý tým, pěší fotbal se v těchto fotbalových patrech trestá. Pak ale nastal nečekaný obrat. Pravděpodobně jej způsobilo sebeuspokojení domácích  s průběhem , možná i trochu tendenční vedení utkání rozhodčím, které popudilo hosty, zdravě je určitě naštvala také vymyšlená penalta. Každopádně se do kabin šlo za přijatelnějšího stavu 2:4 v náš neprospěch. Nejprve Rupík nekompromisní hlavičkou po rohovém kopu a následně Krauzík z pokutového kopu za faul na Jirku Šimána stanovili tento dvoubrankový rozdíl. Druhá půle se nesla celá ve znamení naší enormní snahy o vyrovnání, převaha byla znatelná, hráči se překonávali, soupeře předčili v technice, kombinaci i rychlosti. Tím se zrodilo dostatečné množství příležitostí, pouze jedna však byla gólová, prosadil se Pavel Vachtl. Závěrečný nápor  ale vždy znamená, že přichází oslabení zadních řad  a tím vznikají i chyby v defenzívě. Proto také soupeř využil naší neschopnosti  vyrovnat  a v poslední minutě zasadil pátou brankou rozhodující mat.
Záporem utkání se tedy ukázala promarněná a prochozené první půlhodinu, kladem a příslibem do dalších utkání byl kvalitnější druhý poločas, ve kterém i papírově silnější soupeř poznal, jak dovede být náš tým kompaktní a silný.
Příští utkání se vzhledem k přetrvávajícímu suchu bude opět hrát mimo náš areál, utkání s Dlouhou Vsí odehrajeme na hřišti soupeře ve stejném termínu.