Dlouhá Ves – Chudenice 5 : 1 / 1:1 /

Utkání dvou rozdílných poločasů. Navíc byla hra na dvacet minut přerušena ošetřováním domácího hráče. Když se konečně začalo hrát, neodpustil si Ventýl slabší chvilku a domácí vedli. Naštěstí se téměř z protiútoku stačilo vyrovnat, z brejku od poloviny se prosadil Ozy.  Následná dvacetiminutovka se odvíjela zcela v naší režii, domácí brankář však postupně zlikvidoval čtyři samostatné nájezdy – Vachtlovi, Rupertovi a tutovku nedal také Rocky. Po změně stran  dominoval  soupeř, který nás vytrestal tentokrát i bez přispění rozhodčího, nepustil nás do ničeho a přidal čtyři branky. Takže podruhé v krátké době se z Dlouhé Vsi odvážel debakl 1:5  a to byl po obrazu hry z úvodní části hodně nečekaný záraz.