Malý Bor – Chudenice 5 : 3 / 2:2 /

Zápas skoro jako přes kopírák z minulého týdne. První půle líbivá, jen škoda, že se vedení 2:0  neudrželo do půle. Remíza 2:2 však dávala také určitou naději na bodování, navíc  soupeř hrál od 40. minuty v oslabení. I vedení na tři dva bylo živou vodou na náš mlýn a soupeř začal být nervózní. Faul na našeho brankáře, držícího míč, si nezasloužil od rozhodčího větší pozornost, tak nastoupil Balboa. Za vzájemné napadení šli oba borci do šaten , my jsme pokračovali v početní převaze. Nic platné, absence klíčového hráče nás stála tři body, Krausíka hned tak na stoperu někdo nenahradí.  Obrovské herní i taktické chyby , které snad nezplodí ani minižáci, nabídly soupeři tři rychlé góly po sobě a tím pádem jsme odjížděli opět se splněnou normou pěti banánů v síti.  Kdy už konečně dostaneme jenom čtyři ???