Chudenice – Dlouhá Ves 2 : 2 / 1:1 / PK 3:2

Chudenice – Dlouhá Ves   2:2    / 1:1 /   PK  3:2

1. J. Soupír , 50. P. Vachtl – 15. O. Goby (p.) , 70. F. Blažek

Vyrovnaný zápas se čekal na hřišti v Chudenicích, kam přijela Dlouhá Ves.

První polovina naplnila všechny prognózy.
Vstup do zápasu byl z obou stran tzv. „nemastný a neslaný. Hra se spíše odehrávala ve středu hřiště, po pár nepřesných střelách z dálky, přišla v 15. minutě ze strany domácích individuální chyba, která vyústila v pokutový kop pro hosty a ti se ujali vedení 0:1. Po obdrženém gólů hra probíhala podobně, ale míč měli na kopačkách spíše domácí, kteří si dokázali vytvořit i pár gólových příležitostí, hosté spíše zkoušeli uspět střelbou z dálky. Do výraznějšího tlaku se dostali domácí okolo 35 min. a slavilo to úspěch vyrovnávacím gólem na 1:1, trefil se Honza Soupír. Chuť do hry a povzbuzení do druhého poločasu mělo být pro domácí nejen díky vyrovnání, ale i vyloučení hostujícího hráče ve 45 minutě. Že se chuť dostavila  se také potvrdilo,  už v 50. minutě vedli domácí 2:1 gólem Pavla Vachtla. Domácí byly lepším týmem a během dalších 10 minut si vypracovali nejméně 2 „tutovky“, ale ani jedna bohužel neskončila gólem. To se ukázalo v dalším průběhu zápasu jako klíčové, domácí potom posledních 30 minut nestačili oslabenému soupeři, který usiloval o vyrovnání. To se mu také povedlo a to v 70 minutě gólem na 2:2. Hosté tlačili až do samotného závěru. Nutno říci, že to byly spíše střely z dálky, ale pokusů měli až moc. Domácí se zkoušeli dostat do hry, ale nedařilo se jim to. Nakonec už gól nepadl a zápas skončil po 90 minutách 2:2. Na řadu přišla dovedností soutěž, penalty. V penaltovém rozstřelu byly úspěšnější domácí, nutno říci, že jen díky skvělému gólmanovi, kdy výhru vychytal Marek Lucák a připsali si tak o ten bod navíc.