Nezamyslice – Chudenice 2 : 2 / 1:0 / PK 8:7

Nezamysličtí pykají za pořadatelskou službu uzavřením hřiště na tři utkání,  proto jsme museli za nimi do „vyhnanství“ až na hodně vzdálené hřiště v Hoslovicích / okr. Strakonice /. Tvrdý terén na větrné hůrce nesliboval v  mrazivém nedělním odpoledni již na první pohled žádný pěkný zážitek. Zdálky vypadal hrozně a zblízka to byla pravda. Podle toho také vypadal i fotbal. Vítr a plac si s míčem dělaly chvílemi co chtěly, komických chvilek přibývalo. Soupeř šel do vedení již ve druhé minutě po rohovém kopu a hráčům se začaly do hlav vkrádat nedávné zážitky za Strážova.  Domácí tentokrát ale takových kvalit nedosahovali a nakonec se i ukázalo, že se jednalo o jedinou prvopoločasovou chybu naší obrany, takže obavy z dalšího dvouciferného výsledku se ukázaly být zbytečnými. K úrovni duelu rovněž nepřispěla  mladá dáma s píšťalkou, některé její verdikty vzbuzovaly kromě úsměvů  také pochyby o její znalostech pravidel fotbalu. Naše jediná šance se urodila pár minut před půlí, Kuba Soupír ale udělal sám před brankářem špatné rozhodnutí a těsně minul cíl. Druhý poločas začal velkými šancemi na obou stranách, za nás se díky nerovnosti terénu netrefil hned z velmi dobré pozice Jenda Soupír. Po dvaceti minutách trestal soupeř náš špatně provedený výkop od brány a rychlým kontrem šel do dvougólového trháku. Naštěstí hned v následující minutě Janík Soupírů využil dravého průniku Michala Krause za obranu a z úhlu prostřelil gólmana. Soupeř viditelně znervózněl  a jeho tlak na naší branku znatelně opadl. Záraz domácím  mohl dát o pár minut později Krausík sám, Vachtl mu předložil jedinečný pas, terén však byl opět proti. Náš závěrečný nápor  nastal po vyslaní Pavla do útoku. Po nákopu z hloubi pole totiž podstoupil nepříjemný vzdušný souboj s brankářem, odražený míč se objevil před naším benjamínkem Jirkou Stinglem a ten se hlavou zapsal poprvé do historie svého klubu. Do konce chybělo necelých deset minut, oboustranná nervozita však již neumožnila jakoukoliv změnu skóre. Došlo tak na penalty, které jsme sice opět prohráli, tentokrát ale už s větší ctí  – 7:8. Nezbývá než doufat, že získaný bod bude v konečném záchranném součtu hodně platný.