Janovice n Ú. – Chudenice 6 : 1 / 2:1 /

Převládající problémy se sestavením optimálního týmu se každým týdnem víc a víc podepisují pod současné výsledky našich hráčů. Při absenci vyloučeného Honzy Soupíra, věčně pracujícího Michala Krause, nemocného Pavla Vachtla, několika zraněných   / Ježek, Hodan, Šimán, Baxa /  a třeba i stavbyvedoucího Jendy Ruperta byl tentokrát mančaft poslepován narychlo aspoň v počtu 10 lidí. Ambiciózní Janovice při pohledu na  trosky naší skvadry ucítily velkou příležitost ke značnému vylepšení skóre. Trvalo jim však dvacet minut, než našly recept na naší úpornou obrannou hru. Předhánění v zakončení, nedostatečná křídelní podpora a trochu i smůla jim nakonec neumožnily vstřelit více než šest branek, když poctivých dvacet mohly při trochu lepší konstelaci hvězd dát. Hra po celých devadesát minut připomínala házenou  a nebýt ojedinelé akce  v 35. minutě, kdy Kuba Soupír zaskočil stopery domácích a snížil na 1:2, mohl brankář Janovic prosedět celé utkání  třeba na tribuně u výčepu.
Zatím není jisté, kolik týmů sestoupí. Před posledním soutěžním kolem jsme třetí od konce a žádný výsledek na tom už nic nezmění. S ohledem na vývoje utkání ve vyšších třídách však lze s úspěchem předpokládat, že nás po dvou letech působení v OP sestup nemine. Je asi na čase  pomalu se smiřovat s realitou, že třetí třída na nějaký čas bude zase tím naším osvědčeným rybníkem, ve kterém se nám plave dobře, ke spokojenosti  hráčů i fanoušků. Ale jednou snad … zase…?!