Schůze VV – 9. 7. 2019

Stará škola  – 9. 7. 2019 – 19.00

Přítomni   :   Žák D., Žák P., Žák K., Hodan S., ing. Göttinger K., Dolejš M.
Omluven   :   Novák P.
Hosté         :   zástupci fotbalistů FO, Ondřejka J., Houdek F.

Program  :

  1. Kontrola úkolů z minulé schůze
  2. Vyhodnocení uplynulé sezony .   Trenér K. Göttiger  v krátkosti shrnul  uplynulou jarní část soutěže.  Díky dobré konstelaci hvězd se tým mužů udržel v soutěži OP Klatovska i pro další ročník, ale nebude to vůbec snadné. Kádr se po odchodu některých hráčů nezdařilo vhodně doplnit, mladé naděje zatím jen objevují své schopnosti a ostřílení kvalitní hráči se k nám nehrnou. Z celého jarního bloku se tak již tradičně nejvíce povedla dokopná  na Jalovčí. !!!  Aspoň v něčem jsme opravdu dobří.
  3. Rozlosování nové sezony – příchody a odchody hráčů v letní přestávce.   Začátkem července proběhl aktiv OFS Klatovy, přítomen byl sekretář oddílu. Soutěže byly rozlosovány pro muže i mládež.  Oddíl starší přípravky dle rozlosování uspořádá dva turnaje na Jalovčí, muži zahajují 10. 8. 2019 v Nezamyslicích. V průběhu léta odešel z týmu Ota Göttinger, přestoupil do Kolovče. Do našeho týmu přišli :  ostřílený matador Karel Bureš  ze Sokola Měčín, hráč se zkušenostmi z krajských soutěží, nové registrace byly vytvořeny Petru Urbanovi a  Matěji Bláhovi, z klatovského dorostu jsme získali Michala Karlíka, o obnovení registrace zažádal  Jakub Stelzer. Přejeme všem příchozím, ať se jim u nás líbí a hlavně sportovně daří.
  4. Hodnocení 4. ročníku Běhu kolem Žďáru.  Bylo konstatování, že přesunutí termínu běhu na letní měsíc bylo rozumným krokem, potvrdil to i zvýšený zájem ze strany sportovců. Opět padl traťový rekord, který byl tradičně oceněn sponzorsky poskytnutým divočákem.
  5. Pouť 2019.   Proběhne ve slavnostnějším duchu – oslavy 80.  výročí . Záměr z minulé schůze zůstává nezměněn.
  6. Změny v pravidlech fotbalu.    K datu 1. 7. 2019  došlo ke změně několika pravidel fotbalu, které se budou s okamžitou platností používat ve všech utkáních napříč spektrem fotbalových tříd. Trenér mužů zajistí, že do mistrovských utkání půjdou naši hráči s novou vědomostní výbavou a že pravidla dokážou aplikovat v praxi.
  7. Zpráva hospodáře.   David Žák seznámil VV s finanční stránkou FO – stavy pokladny a účtu.  Současná finanční situace je v dobré kondici a je schopna pokrýt náklady oddílu při zajištění všech aktivit v průběhu druhé poloviny roku 2019.  Hospodář bohužel opět konstatoval  tristní  stav v nedoplatcích členských příspěvků. Termín zaplacení byl stanoven na konec března a do dnešního dne stále zbývá vybrat cca 20 tis. Kč. Co vy na to, zapomnětlivci ?!!

 

V Chudenicích 9. 7. 2019.

Zapsal  ing. Žák Karol – sekretář FO