Bolešiny B – Chudenice 0 : 1 (0:0)

Konec dobrý, všechno dobré

Poslední utkání v sezóny se odehrálo v jednotném termínu, aby byla zajištěna regulérnost soutěže v závěru, kdy se rozhoduje o postupu do 3. třídy.

V začátku zápasu domácí zahrozili po chybách v naší obraně několika nadějnými šancemi, které při lepším zakončení mohly skončit jejich vedením. Klíčový okamžik nastal v 18. minutě , kdy Honza Soupír uplatnil svoji rychlost a domácí stoper si musel pomoci nedovoleně a zcela v souladu s pravidly musel po červené kartě do kabin. I díky tomu se  našim hráčům podařilo převzít iniciativu  a v prvním poločase jsme si vytvořili jen mírnou převahu. Za zmínku ale stojí střela Vlasty , která kuriózně orazítkovala obě tyče, ale bohužel gólem neskončila.

Ani v druhém poločase nebylo znát , že domácí hrají oslabeni a naší kombinaci chyběl nápad či okamžik překvapení a když už jsme se do šancí dostali, vychytal nás výborný bolešinský brankář.

A tak nás opět snad symbolicky zachránil nejlepší střelec soutěže Honza Soupír, který se  gólem takto korunoval na krále střelců a završil tak  povedenou sezónu pro sebe i klub.

Největší radost však zavládla po výsledku Hrádek-Janovice A (3:0) čímž Janovice sestupují do 3. třídy a jejich Béčko proto nemůže ze 4.třídy postoupit!

Chudenice tedy s největší pravděpodobností postoupí z druhého místa !

Podrobnosti o postupu

Branky: – 78. J.Soupír; Rozhodčí: Říha; ŽK 2:3, ČK 1:0 (18. Juřina Roman); Diváci: 100