Chudenice – Janovice B 2 : 0 / 1 : 0 /

Třetí jarní utkání nám konečně  přineslo  i plný bodový zisk na domácí půdě. Nutno podotknout, že po povedeném kolektivním vystoupení všech zúčastněných.  Konečně se na fotbal nechalo dívat. Nejen proto, že již ve 3. minutě skóroval po sólu od poloviny Pavel Vachtl  a dal tím už od začátku početné divácké obci naději na zdárný výsledek, ale také pro optickou převahu, kterou se tým celý zápas prezentoval. Tato převaha byla vyjádřena hlavně v první dvacetininutovce velmi pohlednými akcemi, kdy jen zbrklost střelců  a  kvalita brankáře hostů  nedovolily brankový rozdíl navýšit. Dvě tutovky spálil Honza Soupír, zdárně mu sekundovali Jeník Rupert  a Pavel Vachtl. Od 19. minuty hrál soupeř  bez vyloučeného stopera Švůgra, / faul na Vachtla při jeho dalším samostatném úniku /, ale nutno podotknout, že od té doby skončila i naše výroba šancí, soupeř v oslabení  totiž  nasadil velmi dobré bránění prostoru před pokutovým územím.   Ve stejném duchu pokračovalo utkání i v druhé části. Po několika vynucených střídáních v naší sestavě se v 76. minutě rozvinula pohledná akce po pravé straně, na jejím konci se dravě prosadil Kuba Soupír a křížnou přízemní střelou stanovil konečný výsledek.

Vzhledem k tomu, že jsme soupeři za celý zápas dovolili pouze dvě pološance, lze jednoznačně konstatovat, že vítězství bylo tentokrát zasloužené. A s ohledem na lepšící se kvalitu hry  můžeme také očekávat  kvalitní fotbal v souboji s příštím soupeřem, Zavlekovem, který na domácí půdě přehrál Žihobce 4:0.