Soustředění 16-19. únor 2017

Soutředění na Sv. Kateřině

proběhlo od čtvrtka 16. do neděle 19.2. opětovně, po loňské pozitivní zkušenosti,  v již známém prostředí  penzionu Račín za účasti 15 fotbalistů!

První fáze  na venkovní umělce v areálu základní školy byla bohužel limitována  pro množství sněhu , ale přesto se naši borci s pohybem, byť občas s  komickým klouzáním , vyrovnali. Večer jsme rozlosovali osvědčené rozdělení do pěti trojic pro bodování a následovala volná zábava, kdy se kartáři rozdělili na „pockery“ a „očkaře“ .

V pátek byl na dopoledne objednán zimák v Nýrsku, ale pro déšť byla rezervace zrušena! Naštěstí se operativně podařilo zajistit halu v Klatovech, a tak mohl hokejový mač proběhnout! Navíc byly přítomni i dva gólmani s výstrojí (z toho jeden tak ledově klidný, že se ho nikomu nepodařilo „rozhýbat“). Důkazem rychlosti bruslení je i to, že většina fotek z tohoto zápasu je mírně rozmazaná, a tak hokejová úroveň oproti loňsku opět vzrostla.

Odpoledne bylo věnován úklidu místního kurtu a kombinovanému tréninku na louce a poté již proběhly první zápasy v nohejbalu.

Večer pokračoval bowlingem, kdy všichni obdivovali kvalitu obsluhy.

Sobota ráno začala tréninkem v pěkné a velké  hale v Nýrsku.

 

Odpoledne byl na programu (des)orientační běh s hledáním 13 stanovišť s úkoly, které určili indicie pro slova do tajenky, která zněla „CÍLEM JE POSTUP“ což by mělo být krédo do jarní části soutěže.

a komu zbyly síly dohrál nohejbal, ping pong anebo se zrehabilitoval ve vířivce.

anebo odpočíval v „klasické“ poloze

Neděle dopoledne jsme sundali síť a na kurtu si zahráli ve trojicích „mladý“ proti „starým“.

a pak už odjezd domů…..

více obrázků viz galerie Galerie soustředění na Svaté Kateřině 2017