Chudenice – Vrhaveč 1 : 8 / 1:5/ – přípravné utkání

První test na jaro s vedoucím týmem OP Klatovska, aspirujícím na postup do 1.B. tř. nám nevyšel. Pokud by mělo platit pořekadlo „První vyhrání z kapsy vyhání“, pak by jsme tento hrůzostrašný začátek měli brát všemi deseti.
Fotbalovějšímu  mužstvu jsme stačili herně  pouhých 20 minut prvního poločasu, kdy jsme dokonce po centru O. Göttingera a dorážce Vachtla  1:0 vedli, pak však přišla smršť, které se naši uvadající borci nestačili divit. Nutno podotknout, že termín  1. přípravného utkání  byl šibeniční, neboť  mu předcházelo sobotní masopustní veselí, na němž mnozí hráči  plnili své  „pořadatelské povinnosti“ dokonale a nadoraz.  Vynaložené síly pak zákonitě chyběly a snaha vzdorovat  kvalitnímu soupeři by byla jistě větší.
Přesto zcela určitě  utkání splnilo své poslání a mnozí z přítomných, ať už hráči, bafuňáři nebo početné divactvo si z toho nějaký ten zážitek a poznatek odnesli.

O rehabilitaci za tento propadák se mohou naši hráči postarat již v neděli 12. 3. 17, kdy hostí v dalším přáteláku od 14.00 na Jalovčí  družstvo, hrající III. tř. okresu Plzeň-jih – Lužany.