Chudenice – Bolešiny A 1 : 7 / 1:2 /

Herní krize pokračuje. Hlavně  díky tomu, že nás stále neopouští střelecká impotence. Tolik šancí proti Měčínu, tolik šancí proti Bolešinám  a suma sumárum pouhé dva góly, z toho jeden z penalty. Těch tutovek, co vyšumělo do ztracena je takové množství, že jiným týmům se o nich ani nezdá. Jak z toho ven ? To je teď velký otazník pro hráče i trenéry !
V utkání se herně dařilo pouze jednomu hráči – Drahoši Duchoňovi a to je strašně málo. Procenta úspěšnosti jeho obranných zásahů a  přesně adresovaných míčů  se hodně blížila stovce. Ostatní naši hráči, ať se snažili sebevíc, jeho kvalit tentokrát nedosahovali. Utkání se hrubě nevyvedlo  brankáři Bejmovi, i když góly ze třiceti metrů jsou pro diváky vždy výstavní. Nastřádaná frustrace se pak projevila jeho likvidačním zákrokem na hráče v samostatném úniku  a následným červeným oceněním, takže od 65. minuty jsme opět hráli v početním oslabení. Když to tak půjde dál, za chvíli budeme mít na kontě víc červených karet než vstřelených branek !!!
První poločas přitom nebyl z naší strany marný. Jenže šance bratrů Soupírů, Ježka či Stryczka   nebyly proměněny a tak soupeř pokaždé trestal ranou z dálky.  Poločasový výsledek však  spravedlivý moc nebyl. Do druhé půle přišly úplně jiné Bolešiny. My jsme neopětovali  stejným nasazením a tak už v úvodu této části hry nastalo  pozvolné navyšování skóre v náš neprospěch. Na naší bránu se valila lavina šancí, kterým  demoralizovaný obranný blok odolával jen s velikými obtížemi.  Konečný výsledek je pak vzhledem k naší neschopnosti v druhé půli cokoliv vymyslet velmi milosrdný.

V  této vyšší soutěží uspět můžeme, některé předchozí zápasy to naznačily. Ale bude to pouze za předpokladu, že předvedeme něco navíc, než na co jsme byli zvyklí doteď. Změnit se musí i přístup jednotlivců k  utkání. Přestat hrát živelně, dodržovat stanovenou taktiku, poslouchat  herní pokyny z lavičky. Zvýšit nasazení a tedy i trénovanost.  A je toho mnohem, mnohem víc, co se bude muset zlepšit, abychom byli  konkurenceschopni  aspoň polovině týmů z tabulky.
V neděli  24.9. bude možnost dokázat našim fanouškům, že to myslíme vážně  že další soupeř, tentokrát Strážov, už to s námi tak jednoduché mít nebude.