Chudenice – Měcholupy 0 : 2 / 0:2 /

Chudenice doma opět prohrály. Kdysi téměř nedobytná bašta, Jalovčí, se nyní stala místem rozdávání bodů potřebným.  Hra obrany se rozpadla po první brance  a neproměňování šancí má pak obrovský vliv na psychiku hráčů i na konečný výsledek. Jediný kdo ustojí přísnější hodnocení  je Filip Bláha, který celé jaro hraje s velkou chutí a přehledem a naznačuje, že je platnou posilou. Jen škoda, že se nikdo neumí přidat a pomoci mu v jeho snažení. Tragické osobní chyby některých hráčů vyplývají zčásti z povrchu hřiště, ale hlavně pak z malé sebedůvěry a nedostatečného nasazení. Jakoby se hráči chtěli šetřit, aby vydrželi do poslední minuty, jenže ke konci už pak bývá obyčejně rozhodnuto, takže ušetřené síly jsou prakticky k ničemu.
Na týmu začíná ležet deka a z toho se musí hráči dostat sami. Zvýšenou bojovností, zjednodušením hry a zlepšením koncovky. To vše se dá natrénovat, jenže tréninková morálka několika lidí by se musela rapidně zlepšit.
Je pravdou, že letošní sezonu jsme v Chudenicích  pojali jako zkušební, zda vůbec bude současná parta na okresní přebor mít dostatečnou kvalitu. Podzim naznačil, že by to nemuselo  být marné. Proto není důvod házet flintu do žita zbývá ještě několik důležitých utkání, kde se může dokázat opodstatněnost  účinkování v této soutěži. Pokud tedy budou sami hráči ochotni pro zlepšení své reputace NĚCO NAVÍC UDĚLAT.