Dlouhá Ves – Chudenice 5 : 1 / 2:1 /

Po třech neúspěšných zápasech nás čekalo utkání v Dlouhé Vsi a potřeba získat body pro jistotu záchrany.
Bohužel v tento kritický moment se sešla absence 4 našich hráčů (Michal, Filip, Martin S, Rupík) a hrozilo, že v základní sestavě nastoupí i trenér. Nakonec zůstal osamocen na střídačce hostů. Přes tyto skutečnosti a pohled na postavení v tabulce obou soupeřů nebylo se objektivně čeho bát! Domací nastoupili také v oslabené sestavě s několika hráči(3) nad 40let a další tři 40tníci střídali v průběhu utkání!
Taktika byla daná, hrajeme zanďoura a na rychlé brejky přes pomalou obranu soupeře. To se nám podařilo již v 11′ Pavlem a zdálo se, že bychom mohli pomýšlet na nečekaný bodový zisk. Bohužel vzápětí domácí využili špatného přebírání útočníka soupeře v pokutovém území. Následovalo několik nadějných brejkových situací, které neskončily gólovou tečkou nepřesností v zakončení. Když se přidal naopak inkasovaný gól v závěru poločasu  a neuznaný gól z údajného ofsajdu, který neodmával ani domácí pomezní, šlo se do kabin s výsledkem, který zcela neodpovídal průběhu.
Bohužel druhá půle byla celá ve znamení převahy domácích, kteří k mému překvapení byli lepší v pohybu, mezihře i zakončení.

Zvláště když jsme jim nabídli sérií nevynucených chyb snadné vedení, Dlouhovesští se uklidnili a kontrolovali hru.
Jediná výjimka byla Pavlova tyč, což asi byla také jediná šance po změně stran.
Bohužel se nám opakovaně (Hartmanice) stává, že prohrajem se soupeřem, který patří do soutěže staré gardy a ne do Okresního přeboru!
Hrozí nám reálná možnost sestupu a tak doufám, že je to motivace pro zlepšení v následujícím utkání.

Rozhodčí: Javorský Josef

Branky:

Vachtl Pavel 11′

Švajka Petr 15′
Mirvald Jakub 43′
Veselý Maximilián 63′
Švec Pavel 68′
Hubený Jan 81′