Schůze VV – 25. 5. 2019

Stará škola  – 25. 5. 2019 – 18.00

Přítomni   :   Dolejš M., Hodan S., Žák K., ing. Göttinger K.,
Omluveni :   Novák P.,  Žák P.,  Žák D.
Hosté        :   fotbalisté FO Chudenice

Program   :

  1. Kontrola úkolů z minulé schůze
  2. Přijetí nových členů FO – Rozhodnutím VV se k dnešnímu dni stali našimi dalšími kolegy tito mladí muži : Petr Vachtl a Jiří Stingl ml.
  3. Běh kolem Žďáru  –  Dne 22.6.2019 se uskuteční 4. ročník běhu „Chudenickým Žďárem“. S přítomnými zástupci fotbalistů byly dohodnuty konkrétně jednotlivé úkoly pro zajištění plynulého průběhu.
  4. Oslavy 80. let chudenické kopané – VV rozhodl, že hlavní oslava tohoto výročí se uskuteční o chudenické pouti koncem července. Proběhne tradiční sobotní turnaj v malé kopané a nedělní dopoledne vyplní utkání bývalých hráčů proti současnému týmu . Tým legend sestaví letošní padesátník ing. Göttinger. V prodloužené přestávce se představí v modelovém utkání družstvo starší přípravky, které od podzimu navazuje po dvaceti pěti letech svojí soutěžní činností na své mládežnické předchůdce.
  5. Přihlášky do soutěží – Jak bylo zmíněno, od podzimu zahajuje soutěžní činnost družstvo starší přípravky / ročník 2009-10 / v okresním přeboru. Do OP Mužů bude třeba do konce měsíce přihlásit rovněž tým mužů – zajistí sekretář FO.

 

V Chudenicích 25. 5. 2019.

Zapsal – ing. Žák Karol