Chudenice – Vrhaveč B 2: 1 ( 0: 0)

V sobotním odpoledni za ideálního počasí nastoupilo naše mužtvo k prvnímu mistrovskému utkání s hosty z Vrhavče.

Po počátečním tlaku domácích , který jsme bohužel nevyužili ke vstřelení  branky, hosté vyrovnali hru a naše kombinace vázla v nepřesnostech a malém pohybu chudenických borců. A protože i střelby ze střední vzdálenosti bylo jako šafránu, odcházelo se o poločase do kabin za bezbrankového stavu.

Když se nedařilo skórovat ze hry , zachránily nás penalty po faulech na Honzu Soupíra, který dělat svou rychlostí obráncům Vrhavče velké problémy a tito si pak museli pomáhat nedovoleně. V 46. minutě první pokutový kop proměnil Kuba Soupír a zdálo se, že to bude branka , která může přinést klid a utkání dovedeme do bezproblémového konce. Opak byl pravdou a po dlouhého centru soupeře, který naši beci trestuhodně podběhli,  tak mohl hostující Malenka v 62. minutě přelobováním brankáře celkem lacino skórovat.

Naštěstí rozhodčí písknul v 90. minutě druhou penaltu a Standa Hodan v důležitém okamžiku, jako správný kapitán zachoval chladnou hlavu a nekompromisně rozhodl zápas v naši výhru.

Děkujeme opět chudenickým divákům za podporu a věříme, že až se terén po zimní přestávce zlepší, nabídneme jim větší zážitek z fotbalu než tomu bylo na prvním jarním zápase.

Kamil Göttinger

 

OFS Klatovy  OFS Klatovy oficiální aktuální výsledky

Sumava.net aktuální kolo  4.třídy

Sumava.net podrobné statistiky 4. třídy sk.A od pana Sedlmaiera

Za obrázky z utkání děkujeme  Kateřině Kacerovské

« 1 z 2 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *