Neznašovy – Chudenice 2:0 (2:0)

DSC_1386

Neporazitelnost je minulostí !!!

Na první venkovní zápas byl, jak jsme slíbili, připraven autobus a s povděkem můžeme konstatovat, že ho chudeničtí diváci využili!

Po veselé příhodě se ztraceným, hledaným a nakonec přivezeným kufrem s registračkami jsme šťastně dorazili do Neznašov, kde nás uvítalo chladné a větrné počasí.

Naši borci zatím  bohužel nenavázali  na podzimní výsledky a přes opětovné  výzvy trenérů, burcování hráčů  a povzbuzování fanoušků se nám nedaří plynulá herní kombinace a vyspělejší fotbalový projev. A tento  zápas předešlé tvrzení opět potvrdil. Už v  5. minutě se prosadil domácí hráč Martin Mundl po chybě obrany a nadále tento mohutný  fotbalista dělal našim bekům problémy, protože si výborně pokrýval míč svou obrovitou postavou.

Přesto jsme mohli vyrovnat po několika nadějných šancích našich útočníků, ale jak je to jaře již tradicí, v  rozhodujících okamžicích  zakončení  kvalitně nerealizujeme.

Aby neštěstí nebylo málo, v 20.minutě  po chybné rozehrávce stopera přidal domácí hráč Pavel Voráček lacino druhý gól. Nedá se upřít chudenikým snaha o nápravu nepříznivého stavu, ale do poločasu se korigovat výsledek nepodařilo.

Po přestávce se náš výkon zlepšil, soupeře jsme uzavřeli na  jeho půlce, ale vstřelit branku ze hry se nám stále nedaří. Hru oživil střídající Petr Kadlec, který svou rychlostí motal  domácí obraně hlavu, ale razance a vůle zakončit v pokutovém území je naší slabinou. S postupujícím časem byla znát u našich hráčů frustrace z vývoje utkání, která byla podpořena i zdržováním domácích.

Děkujeme opět chudenickým divákům za podporu a věříme, že na domácím zápase se Spůlí se našich branek konečně dočkají.

Kamil Göttinger

 

OFS Klatovy  OFS Klatovy oficiální aktuální výsledky

Sumava.net aktuální kolo  4.třídy

Sumava.net podrobné statistiky 4. třídy sk.A od pana Sedlmaiera

« 1 z 3 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *