SOKOL CHUDENICE - SRK ŽELEZNÁ RUDA 2:1 (1:1)

Zasloužené vítězství

Po povedeném zápase ve Svéradicích jsme potřebovali potvrdit zlepšenou formu i v domácím zápase.

Na místo brankáře při nachlazení Marka Lucáka nastoupil po delší době Petr Bejm a hned od začátku měl hodně práce, neboť hosté z Železné Rudy začali aktivně. Rychlou a přesnou kombinací přehrávali naši zálohu a výsledkem byl gól hostujícího Jaroslava Dudy v 15. minutě. Tento rychlý hráč nám dělal problémy , naštěstí se v průběhu zápasu zranil a to omezilo jeho výkonnost.

Domácí hráči postupně začali přebírat inicitivu a oba útočníci Honza i Pavel se dostali do několika šancí, ale tváří v tvář hostujícímu brankáři bohužel neskórovali. Soupeř reagoval nečistými zákroky a zvýšenou nervozitou, která se přenesla i do hlediště.

Šancí postupně přibývalo a v závěru poločasu Honza Soupír prostřelil do té doby výborného železnorudského  brankáře.

V poločase došlo k několika střídáním , vždyť k dispozici bylo 17 hráčů ! Do druhého poločasu jsme tedy nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek na svoji stranu.

Klíčem k tomu mohly být standardní situace, v kterých jsme se prosazovali, jen chybělo kousek štěstí a tak hosty zachránily asi 4 tyče! Nakonec zápas rozhodl hlavou Ventýl právě ze standartky v 61. mnutě. Gratulujeme mu k prvnímu gólu ze hry a věříme, že přidá další!

Zápas se pak dohrál bez změny skóre  i přes šance na obou stranách ! Podařilo se nám tedy potvrdit zlepšenou formu a zasluženě získali 3 body.

 

Branky: 41. Soupír Jan, 61. Fremuth Václav – 15. Duda Jaroslav.

Rozhodčí: Hájek Zdeněk. Bez karet. Diváků 80.

SESTAVY

Sokol Chudenice: P. Bejm – D. Duchoň, V. Asztaloš (46. L. Zoubek), P. Žák, V. Fremuth, O. Göttinger (46. J. Rupert), M. Ježek, S. Hodan, P. Kadlec (80. F. Bříza), P. Vachtl, J. Soupír.

FJ SRK Železná Ruda: K. Hach – L. Kroupa, P. Velacký, J. Duda, V. Hájek, A. Trejbal, S. Němec, M. Kořán, D. Greiner (40. J. Chalupský), J. Jelínek, F. Zelenka – L. Hájek, J. Balda, V. Máca.

Zápis (sestavy) ZDE