TJ ŽIHOBCE - S. CHUDENICE 3:3 (1:2) PK 3:1

Drama se smolným koncem

Na poslední venkovní zápas jsme zavítali na půdu  aktuálně třetího týmu tabulky, který se může pyšnit jen jedinou prohrou a neuvěřitelnými 5ti remízami, které na pokutové kopy nedokázal ani jednou proměnit v druhý bod. V krásném areálu bylo jedinou vadou, že domácí hřiště obklopoval další volný prostor , což znesnadňovalo orientaci na trávníku především po stranách hrací plochy.

Zápas jsme začali aktivně, drželi míč pod kontrolou a  útočné akce domácích zastavovali už ve středu hřiště. Aktivním napadáním našich útočníků jsme dostávali domácí obranu pod tlak a tato začala dělat chyby.  Vrcholem byla nedůslednost žihobského gólmana, který slabě vyrazil centr z pravé strany a tak  Pavel Vachtl měl už v 5.minutě  s uklizením míče do poloprázné brány snadnou práci.

Domácí inkasovaný gól znejistěl a tak zápas pokračoval v podobném duchu, další ranou pro soupeře byla hlavička Pavla Vachtla, která znamenala  0:2 pro Chudenice.

Utkání tedy bylo výborně rozehráno pro náš prospěch. Bohužel po nenápadné střele z úhlu v 36. minutě míč proběhl přes několik bránících hráčů až do naší sítě !

Domácí gól povzbudil a utkání dostalo zcela odlišný obraz, žihobští fotbalisté vycítily šanci na zvrat v utkání a po několika šancích  své usilí korunovali vyrovnáním na 2:2 gólem hned v úvodu druhého poločasu.

Pak už rozhodovaly standardní situace , kdy se nám podařilo Ventýlem ještě jednou strhnout  vedení na naši stranu, ale soupeř dokázal  odpověděl stejnou mincí.

A tak Žihobce podstoupily 6-tý penaltový rozstřel v sezóně !

Bohužel pro nás uspěly po selhání našich penaltových exekutorů.

 

Branky: 36. Staněk Václav, 47. Hrach Václav, 78. Nemrava Oldřich – 5.,23. Vachtl Pavel, 61. Fremuth Václav.

Rozhodčí: Šmrha Miroslav. ŽK 3:0. Diváků 50.

SESTAVY :

TJ Žihobce: M. Ritter – H. Nguyen, S. Novosad, V. Staněk, M. Nemrava, B. Míčka, M. Lemberger, T. Jakoubek (46. V. Hrach (ŽK)), O. Nemrava, R. Šikl (ŽK) (82. J. Dlouhý), M. Plecheta (ŽK).

Sokol Chudenice: M. Lucák – V. Asztaloš, L. Zoubek (52. J. Soupír), V. Fremuth (82. T. Baxa), D. Duchoň, O. Göttinger, M. Ježek, S. Hodan (52. P. Žák), P. Kadlec (70. J. Rupert), P. Vachtl, J. Soupír.

Zápis (sestavy) ZDE